Найбільш резонансні злочини та події на Одещині за 02.12.2014

Упродовж минулої доби до Єдиного реєстру досудових розслідувань органів внутрішніх справ внесено 163 заяви та повідомлення громадян про кримінальні правопорушення та інші події, що мали місце на Одещині.

До Київського РВ надійшла заява від Дениса, 1988 р.н., про те, що невідомий зловмисник шляхом демонтажу викрав колеса з його автомобіля, який знаходився на пр. Ак.Глушка. Сума матеріального збитку становить 1600 гривень. Вжитими заходами викрито Івана, 1993 р.н., від якого надійшли правдиві свідчення про вчинення правопорушення.

Вжитими заходами працівниками карного розшуку Портофранківського ВМ викрито працівника агентства з працевлаштування, який шахрайським шляхом, під приводом допомоги у пошуку роботи, заволодів значною сумою грошей потерпілого. Від зловмисника надійшли правдиві свідчення про вчинення правопорушення. Наразі його допитано та відпущено під зобов’язання. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

До Суворовського РВ звернувся житель району із заявою щодо вжиття заходів до невстановленої особи, яка з його автомобіля таємно викрала навігатор, запасне колесо і інструменти, чим завдала матеріальної шкоди на загальну суму 10000 гривень. Вжитими заходами працівниками міліції було викрито раніше засудженого непрацюючого Віктора, 1968 р.н., який зізнався у вчиненні вказаного правопорушення. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

Співробітниками Білгород-Дністровського МВ встановлено факт шахрайських дій з боку 40-річної жительки міста, яка ошукала свого знайомого одесита та заволоділа його грошима в сумі 5300 доларів США. Відкрито кримінальне провадження за ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

До чергової частини Ізмаїльського МВ звернувся місцевий житель, 1993 р.н., який повідомив про те, що невідома особа шахрайським шляхом, під приводом подзвонити, заволоділа його мобільним телефоном. Вжитими заходами викрито місцевого жителя, 1993 р.н. Від зловмисника надійшли правдиві свідчення про вчинення правопорушення. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

До Роздільнянського РВ надійшла заява від 70-річного Євгена про те, що невідома особа з території його домоволодіння скоїла крадіжку двох металевих кутків. Сума матеріального збитку становить 350 гривень. Вжитими заходами у вчиненні даного кримінального правопорушення викрито односельчанина потерпілого, 1978 р.н., від якого надійшли правдиві свідчення та вилучено речові докази. Наразі за даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

Працівниками Суворовського РВ за гарячими слідами викрито 40-річного зловмисника, який у маршрутному таксі таємно викрав у іншого пасажира гаманець з грошима та банківськими картками. Загальна сума завданого матеріального збитку склала 220 гривень. Викрадене повернуто власнику.

До Ізмаїльського МВ звернулась 34-річна Людмила, яка повідомила про те, що невідома особа, знаходячись в приміщенні банку, скоїла крадіжку мобільного телефону. Вжитими заходами у вчиненні правопорушення викрито 21-річного Боріса. Розпочато кримінальне провадження за ознаками статті 185 (крадіжка) Кримінального Кодексу України.

До Білгород-Дністровського МВ звернулась 22-річна жителька району з заявою про те, що невідома особа, шляхом віджиму металопластикового вікна, проникла до будинку та викрала фотоапарат. Сума матеріального збитку становить більше 500 гривень. Вжитими заходами встановлено, що до скоєння вказаного злочину причетний її родич. Відкрито кримінальне провадження за ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

До чергової частини Роздільнянського РВ звернувся Володимир, 1985 р.н., який повідомив про те, що невідомий зловмисник з його будинку викрав мобільний телефон, вартістю 600 гривень. В ході здійснення оперативно-розшукових заходів у вчиненні даного кримінального правопорушення викрито 28-річного місцевого жителя, від якого надійшли правдиві свідчення та вилучено речовий доказ. Відкрито кримінальне провадження за ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

До Ізмаїльського МВ з заявою звернулась Світлана, 1978 р.н., яка повідомила про те, що дві невідомі особи, знаходячись на вулиці біля бару, відкрито заволоділи її сумкою з грошима в сумі 1700 гривень та мобільним телефоном. Сума матеріального збитку становить 4400 гривень. В ході відпрацювання міста правоохоронцями викрито Володимира, 2000 р.н. та Руслана, 2002 р.н., у яких вилучено викрадене майно. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ст.186 (грабіж) Кримінального кодексу України.

Під час проведення операції «Нічне місто» співробітниками міліції за підозрою у зайнятті звідництвом для розпусти викрито Аллу, 1952 р.н., яка залучала до зайняття проституцією двох жінок. Триває слідство.

 

ВЗГ ГУМВС України в Одеській області

Читайте также: