Колишній голова КМДА Попов розпочав знайомитись з матеріалами кримінального провадження

20 січня 2015 року управлінням спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України закінчено досудове розслідування у кримінальному провадження за підозрою колишнього Голови Київського міської державної адміністрації Олександра Попова у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28, ст. 340 (незаконне перешкоджання проведенню зборів, мітингів, яке було вчинено службовою особою, за попередньою змовою групою осіб, із застосуванням фізичного насильства) та ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 365 КК України (пособництво у перевищенні влади працівниками правоохоронного органу, що супроводжувалось насильством, застосуванням спеціальних засобів, болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями, які спричинили тяжкі наслідки).

 Досудовим слідством екс-чиновнику інкриміновано пособництво співробітникам органів внутрішніх справ, які 30 листопада 2013 року на Майдані Незалежності в місті Києві грубо порушили права громадян на проведення мітингів, походів, зібрань із застосуванням фізичного насильства та спеціальних засобів до громадян, а також заподіяли тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості 84 потерпілим.

На даний час підозрюваному та потерпілим, відповідно до положень ст. 290 КПК України, надано доступ до матеріалів досудового розслідування.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Читайте также: