За хабар засуджено посадовця Державної екологічної інспекції

Солом’янський районний суд м. Києва підтримав позицію столичної прокуратури та засудив головного спеціаліста Державної екологічної інспекції у Київській області, який вимагав та отримав 36 тисяч гривень неправомірної вигоди. Чоловіка визнано винним за ч. 2 ст. 369-2 КК України (зловживання впливом) та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Як повідомляє прокуратура міста Києва, встановлено, що до інспектора звернувся менеджер з проханням отримати ліцензію на переробку вторинної сировини та висновок щодо транскордонного перевезення відходів деревини у вигляді гранул. Посадовець пообіцяв менеджеру за 36 тисяч гривень винагороди позитивно вирішити питання про видачу вказаних дозвільних документів.

Цю суму він запропонував розбити на дві частини – 16 тисяч гривень заплатити під час передачі пакету документів необхідних для отримання зазначеного висновку, а 20 тисяч гривень сплатити після отримання висновку щодо транскордонного перевезення відходів деревини у вигляді гранул.

Менеджер спочатку погодився на цю пропозицію, але враховуючи незаконність дій з боку посадовця, звернувся до СБУ.

Держінспектора було викрито працівниками СБУ спільно з органами прокуратури під час передачі другої частини грошей.

У ході досудового розслідування підозрюваний повністю визнав вину у вчиненні інкримінованого злочину.

 

Читайте также: