Крым аннексирован. И не кремлевскому клерку диктовать термины правительству Германии

Німеччина відповіла на критику Кремлем вживання канцлеркою ФРН Анґелою Меркель слова "анексія" щодо незаконних дій Росії в українському Криму.

У німецькому уряді відкинули критику з боку Кремля щодо того, як канцлерка Анґела Меркель назвала дії Росії щодо українського Криму. Речник уряду ФРН Штеффен Зайберт заявив у середу, 3 червня, що немає жодних причин дивитися на речі інакше, ніж уряд дивився на них з початку 2014 року. "Це анексія, яка порушує міжнародне законодавство", — цитує Зайберта інформаційне агентство dpa.

Раніше речник Кремля Дмитро Пєсков назвав слово "анексія", використане Меркель щодо подій у Криму, "хибною дефініцією". Він заявив, що "пані Меркель у своєму висловлюванні припустилася однієї помилки у сфері термінології", говорячи про "анексію", а не про "возз’єднання", повідомляє "Інтерфакс". Цей коментар стосувався заяви федеральної канцлерки Німеччини, зробленої 10 травня, коли вона також назвала анексію Криму "злочинною". Пізніше сайт Кремля зацитував Меркель, однак без слова "злочинна", зазначає dpa.  // DW.DE

Читайте также: