У столиці на краденому авто затримано раніше судимого мешканця Запорізької області

У п’ятницю, 26 червня інспектори ДАІ спільно зі співробітниками батальйону спецпризначення «Київ-1», на стаціонарному посту «Биківня» затримали водія «LANCIA THEMA». 53-річний чоловік, мешканець Запорізької області, керував автомобілем викраденим нещодавно в столиці.

Близько 18 години, система відеоспостереження «Рубіж» зафіксувала автомобіль, що значився у розшуку. Машина рухалась на великій швидкості у напрямку міста Бровари. Працівники ДАІ за допомогою жезла та свистка подали водієві вимогу про зупинку, однак останній знехтував законним вимогам працівників міліції, а навпаки, збільшивши швидкість, продовжив рух. Розпочалось переслідування.
Згодом автомобіль вдалося зупинити. За кермом «LANCIA» знаходився раніше судимий, мешканець міста Вільнянськ, що у Запорізькій області. Чоловік помітно нервував.

З’ясувалося, що документи на право керування автомобілем у водія відсутні. Це і не дивно, бо як з’ясувалося авто було викрадено у травні 2015 року в Оболонському районі Києва. На жодне запитання правоохоронців водій не зміг надати відповіді.

Для подальшого з’ясування всіх обставин затриманого доставили до райуправління міліції. Тепер він спілкується зі слідчими.

УДАІ м. Києва

You may also like...