Злочини та пригоди в Дніпропетровській області станом на 02.07.2015

 Злочини та пригоди в Дніпропетровській області станом на 2 липня

1 липня до працівників Широківського райвідділу міліції звернувся 38-річний громадянин. Заявник повідомив про те, що о 10.00 біля будинку по вул. Широківській, його безробітний, раніше судимий 35-річний знайомий відкрито заволодів зварювальним апаратом. Збиток — 4 700 грн. За цим фактом слідчим відділом було внесено відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

За грабіж майна у 17-річної дівчини, який мав місце 24 квітня в Дніпродзержинську був затриманий безробітний, 33-річний місцевий житель. Частину викраденого – мобільний телефон – вилучено. зловмиснику обрано запобіжний захід — тримання під вартою. За цим фактом слідчим відділом було внесено відомості до ЄРДР за ч. 2 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

За грабіж майна у 14-річного хлопчика, який мав місце 16 квітня в Кривому Розі був встановлений та доставлений до міліції безробітний, 30-річний місцевий житель. Викрадений мобільний телефон – вилучено. За цим фактом слідчим відділом було внесено відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

30 червня до працівників Дніпропетровського міського управління звернувся безробітний, 34-річний місцевий житель. Заявник повідомив про те, що 29 червня о 20.30 біля будинку по вул. Донецьке шосе, невідома жінка шляхом ривка з шиї, заволоділа ланцюжком із жовтого металу. За вчинення злочину встановлена та доставлена до міліції безробітна, 30-річна місцева жителька. За цим фактом слідчим відділом було внесено відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Зловмисниці загрожує штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

30 червня до працівників Дніпропетровського міського управління звернувся безробітний, 44-річний місцевий житель. Заявник повідомив про те, що 11.00 біля ринку по вул. Роторній, малознайомий чоловік шляхом ривка з карману, заволодів гаманцем із грошима у сумі 1 00 гривень. За вчинення злочину встановлений та доставлений до міліції безробітний, 23-річний місцевий житель. Викрадене — вилучено. За цим фактом слідчим відділом було внесено відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

ВЗГ ГУМВС України в Дніпропетровській області

Читайте также: