В столиці, за вихідні дні зареєстровано 11 ДТП. Серед травмованих троє дітей

У Києві, за 4-5 липня, працівники ДАІ виявили 117 порушень правил дорожнього руху, зокрема до відповідальності притягнуто 29 нетверезих водіїв, а з початку року від керма відсторонено 5019 керманичів напідпитку, повідомляє ДАІ Києва.

Крім того, інспектори ДАІ до відповідальності притягнули 19 водіїв, які не дотримувались вимог дорожніх знаків та розмітки, 3 – за порушення правил зупинки та стоянки, 5 – правил проїзду перехресть. Також, виявлено 10 водіїв, які керували транспортними засобами без необхідних документів та зареєстрували 6 випадків керування незареєстрованими автомобілями або без номерних знаків.
 
В столиці, за вихідні дні зареєстровано 11 ДТП. Серед травмованих троє дітей
 
За 4-5 липня, у місті зареєстровано 11 дорожньо – транспортних пригод ( два наїзди на пішоходів), в яких травми отримали 13 осіб. Серед травмованих троє неповнолітніх. Зверніть увагу! Автопригоди за участю пішоходів трапляються переважно у темну пору доби і в період сутінок, коли знижується видимість на дорозі.
Водії! Будьте дуже уважні при проїзді пішохідних переходів і в місцях можливої появи людей, не об’їжджайте транспорт, який зупинився перед «зеброю», а також не користуйтеся під час руху мобільним телефоном.  
 
«УК»

 

You may also like...