ДАІ просить учасників дорожнього руху повідомляти про перевезення та встановлення «МАФів»

Останнім часом, у Києві активізувалась робота проти незаконного установлення тимчасових торгівельних споруд (Мафів). Часто власники розміщують їх з порушенням усіх норм безпеки, а також створюють незручності для пішоходів. Інспектори з комунального підприємства «Київблагоустрій» постійно проводять перевірки та виявляють факти самовільно встановлених таких споруд, після чого відбувається – демонтаж.

 Однак, ці дії не завжди виявляються ефективними, бо як показує практика, часто кіоски зникають в одному місці, а потім  з’являються в іншому.  Недобросовісні бізнесмени просто транспортують МАФи в інші місця і там їх демонтують.

Нещодавно, у Печерському районі, на вулиці Кіквідзе, інспектори ДАІ зупинили «МАN», який  перевозив кіоск. Його водій не зміг надати відповідної документації на вантаж. Тому далі вантажівка направилась до рай управління для з’ясування всіх обставин незаконного перевезення. Варто зазначити, що інспектори столичної ДАІ, з початку року виявили кілька десятків подібних фактів.

Столична ДАІ звертається до учасників дорожнього руху з проханням у  разі виявлення фактів перевезення та установлення тимчасових торгівельних  споруд (МАФ) звертатись з інформацією до чергової частини ДАІ міста Києва: 483-70-64 або на лінію «102».

УДАІ Київ

Читайте также: