Найбільш резонансні злочини та події на Одещині за 18-19.07.2015

Упродовж двох минулих діб до Єдиного реєстру досудових розслідувань органів внутрішніх справ внесено 139 заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події, що мали місце на Одещині.

До Приморського РВ надійшло повідомлення оператора «102» про те, що біля паркінгу лежить жінка з колото-різаними ножовими пораненнями. Виїздом слідчо-оперативної групи встановлено, що потерпіла, під час сварки на ґрунті ревнощів, отримала від свого співмешканця проникаючі ножові поранення. Також встановлено, що підозрюваний, з метою самогубства, за місцем мешкання наніс і собі множинні проникаючі колото-різані ножові поранення. Потерпілі доставлені до медичного закладу. Вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР за попередньою правовою кваліфікацією кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. 

До Суворовського РВ звернулась місцева мешканка із заявою про те, що на одній з вулиць міста невідомий зловмисник шляхом ривка відкрито заволодів її золотим ланцюжком вартістю дев’ять тисяч гривень. Вжитими заходами у вчиненні кримінального правопорушення викрито 27-річного місцевого мешканця, від якого отримано правдиві свідчення. 

Працівниками Біляївського РВ викрито 39-річну мешканку смт. Біляївка, яка на одній з вулиць райцентру шляхом ривка відкрито заволоділа золотими кільчиками у 5-річної дівчинки, яка гралася на вулиці. Сума матеріального збитку становить дві тисячі гривень. Від підозрюваної отримано правдиві свідчення у вчиненні кримінального правопорушення. 

До чергової части Ізмаїльського МВ звернулась 60-річна мешканка села Броска, яка повідомила, що невідома особа скоїла крадіжку грошей в сумі 1400 гривень з її підсобного приміщення. Вжитими заходами у вчиненні кримінального правопорушення викрито 45-річну жінку, яка зізналась у скоєнні злочину. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

До Білгород-Дністровського МВ звернувся 40-річний житель села Шабо та повідомив, що невідома особа шляхом вільного доступу з його будинку викрала гроші в сумі 50000 гривень. Вжитими заходами співробітники міліції у скоєнні злочину викрили 34-річну родичку потерпілого. Відкрито кримінальне провадження за ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. 

До Ізмаїльського МВ з заявою звернувся 42-річний житель міста, який повідомив, що невідома особа проникла на територію підприємства, звідки викрала металеві вироби. Сума матеріального збитку становить майже десять тисяч гривень. Вжитими заходами у вчиненні кримінального правопорушення викрито 37-річного жителя села Саф’яни. Відкрито кримінальне провадження за ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

ВЗГ ГУМВС України в Одеській області

Читайте также: