Найбільш резонансні злочини та події на Одещині за 22.07.2015

Упродовж минулої доби до Єдиного реєстру досудових розслідувань органів внутрішніх справ внесено 94 заяви та повідомлення громадян про кримінальні правопорушення та інші події, що мали місце на Одещині.

До чергової частини Малиновського РВ надійшла заява від 63-річної жительки міста про те, що невідома особа шляхом ривка відкрито заволоділа її золотим ланцюжком. Сума матеріального збитку становить 3500 гривень. Працівниками автопатруля полку патрульної служби у вчиненні кримінального правопорушення викрито раніше засудженого 46-річного Андрія, від якого надійшли правдиві свідчення.

 

Працівниками Суворовського РВ викрито раніше засудженого 21-річного Володимира, який відкрито заволодів золотим ланцюжком місцевої жительки. Сума матеріального збитку становить 6000 гривень. Від правопорушника надійшли правдиві свідчення у вчиненні кримінального правопорушення.

 

До чергової частини Іллічівського МВ надійшла заява від 29-річної жительки міста про те, що невідома особа шляхом ривка відкрито заволоділа мобільним телефоном у її неповнолітнього сина. Вжитими заходами у вчиненні кримінального правопорушення викрито раніше засудженого 27-річного жителя смт. Великодолинське. Зловмисника затримано в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

 

Працівниками Іллічівського МВ викрито 28-річного Максима, який шляхом ривка відкрито заволодів золотим ланцюжком з хрестиком 27-річної місцевої жительки. Сума матеріального збитку встановлюється. Від правопорушника надійшли правдиві свідчення та вилучено речові докази.

 

ВЗГ ГУМВС України в Одеській області

Читайте также: