Керівника одного із столичних банків оголошено в розшук за фінансові махінації на 70 мільйонів

Служба безпеки України спільно з міліцією викрили фінансові махінації в одному з столичних банків.

Співробітники Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області завершили документування злочинної діяльності колишнього керівника одного з столичних банків.

Правоохоронці встановили, що протягом кількох місяців ділок, зловживаючи своїм службовим становищем, здійснював махінації з цінними паперами банку, чим завдав йому збитків на суму понад 70 мільйонів гривень.

Так, на період введеної Національним банком України в цій фінансовій установі тимчасової адміністрації зловмисник продав облігації внутрішньодержавної позики, які належали банку, за вартістю, заниженою у декілька десятків разів.

Досудовим слідством зібрано достатню доказову базу, необхідну для притягнення службовця до кримінальної відповідальності. Зважаючи на те, що зловмисник переховується від органів досудового розслідування, йому заочно пред’явлено повідомлення про вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України та оголошено у загальнодержавний розшук. // Прес-центр СБУ

 

Читайте также: