7 громадян Вірменії з підробленими документами намагалися потрапити до країн ЄС за хабар у 500 євро

Учора вдень у пункт пропуску «Тиса» на виїзд з України прибуло 7 громадян Вірменії — 4 дорослих, 3 дітей. Під час перевірки документів інспектор прикордонної служби виявив у вірменів фальшиві посвідки на постійне проживання в Україні та дата-штампи Державної прикордонної служби України про перетин кордону.

З метою уникнення відповідальності, один із громадян Вірменії запропонував заступнику начальника відділу прикордонної служби 500 євро. Громадянам роз’яснено про кримінальну відповідальність їхніх дій, відмовлено в пропуску та передано співробітникам Ужгородського РВ УМВС України в Закарпатській області для подальшого з’ясування обставин.

Також учора житель Донецька, який прибув на автомобілі «Дачія» запропонував прикордоннику грошову винагороду у розмірі 2 тисяч гривень, за сприяння в переміщенні з контрольованої території до м. Донецьк за недійсною перепусткою. Громадянина України передано співробітникам Мар’їнського РВ ГУ МВС у Донецькій області.

А громадянин України, прямуючи через контрольний пункт «Каланчак», що на адмінмежі з тимчасово окупованою АР Крим, намагався за допомогою хабара уникнути прикордонно-митного контролю. Чоловік в паспортний документ вклав 300 гривень з метою вирішення питання щодо пропуску вантажного автомобіля без огляду. По даному факту поінформовано співробітників МВС в Херсонській області. // ДПСУ

Читайте также: