На Вінниччині в авто виявили 270 літрів «лівого» спирту (фото)

У середу, 26 серпня, працівники ДАІ спільно з прикордонниками виявили в автомобілі «Opel Vectra» близько 270 літрів спирту невідомого походження.

Працівники ДАІ спільно із прикордонниками під час спільних оперативно-профілактичних заходів по нагляду за дорожнім рухом зупинили іномарку «Opel Vectra».

 

«Під час огляду в салоні та багажному відділенні автомобіля правоохоронці вилучили дев’ять картонних ящиків із поліпропіленовими пляшками ємкістю 1,5 літра по 20 пляшок у кожному, наповнених прозорою рідиною з різким запахом спирту», — розповів начальник Могилів-Подільського відділення ДАІ Олег Проскурняк.

Спирт

 

За словами водія, 23-річного місцевого мешканця, даний вантаж за винагороду його попросили доставити на поштове відділення невідомі особи. Що у коробках він не знав.

 

У даному правопорушенні вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), за що передбачено покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення.

Проводиться перевірка.

 

Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України
(за інформацією прес-служби ДАІ Вінницької області)

Читайте также: