Злочини та пригоди в Дніпропетровській області станом на 28.08.2015

Злочини та пригоди в Дніпропетровській області станом на 28 серпня

27 серпня до працівників Нікопольського міськвідділу міліції звернувся безробітний, 45-річний житель смт. Красногригорівки. Заявник повідомив про те, що 26 серпня о 23.00 під час спільного розпиття алкогольних напоїв, його безробітний 28-річний знайомий штовхнувши руками в груди, заволодів телевізором. Зловмисник затриманий. За цим фактом слідчим відділом було внесено відомості до ЄРДР за ч. 2 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

27 серпня до працівників Дніпропетровського міського управління звернулась 49-річна місцева жителька. Заявниця повідомила про те, що 26 серпня о 14.40 біля одного з будинків по вул. Робочій, невідомий шляхом ривка ривка з шиї, заволодів ланцюжком із жовтого металу. За вчинення злочину встановлений та доставлений до міліції безробітний, 19-річний місцевий житель. За цим фактом слідчим відділом було внесено відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

27 серпня до працівників Криворізького міського управління по телефону спецлінії «102» звернулась 25-річна місцева жителька. Заявниця повідомила про те, що о 15.00 на території лікарні по вул. Маршака, невідомий шляхом ривка з шиї, заволодів ланцюжком із жовтого металу. За вчинення злочину встановлений та доставлений до міліції безробітний, раніше судимий 26-річний місцевий житель. За цим фактом слідчим відділом було внесено відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

ВЗГ ГУМВС України в Дніпропетровській області

Читайте также: