У Рубіжному судитимуть «телефонних» шахраїв

Рубіжанським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури до Рубіжанського міського суду направлено обвинувальний акт стосовно двох мешканців Луганської області за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене за попередньою змовою групою осіб, яке завдало значної шкоди потерпілому).

Установлено, що протягом лютого-березня 2016 року двоє молодиків телефонували жінкам похилого віку міста Рубіжне та повідомляли про те, що їх родичі нібито перебувають у відділі поліції за скоєння злочинів, та вимагали грошові кошти за непритягнення до відповідальності.

Так, за два місяці поточного року обвинувачені незаконно заволоділи заощадженнями шести осіб у сумах 35 тисяч гривень, 42 тисячі рублів, 2900 доларів США та 700 євро.

На теперішній час всі обвинувачені утримуються під вартою.

Додатково: санкція ч. 2 ст. 190 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк від одного до двох років, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Прес-служба прокуратури Луганської області
(за матеріалами Рубіжанського відділу
Сєвєродонецької місцевої прокуратури)

Читайте также: