СБУ попередила розкрадання майна державного заводу в районі проведення АТО

У Волноваському районі Донеччини співробітники спецслужби попередили розкрадання майна державного хіміко-металургійного заводу.

Правоохоронці встановили, що підприємство перебуває в оперативному управлінні в одного з харківських державних науково-дослідних інститутів. Посадовці обох держустанов, за попередньою змовою, вирішили привласнити частину продукції та майна заводу.

СБУ

Співробітники спецслужби спільно з прокуратурою та поліцією попередили вивезення з підприємства нікелево-хромових каталізаторів на загальну суму майже один мільйон гривень. На території заводу також виявлено незаконно демонтоване для продажу обладнання, запчастини та механізми з вмістом кольорових та дорогоцінних металів. За оцінками фахівців, вартість підготовленого до протиправної реалізації майна становить понад десять мільйонів гривень.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. У його рамках призначена перевірка фінансово-господарської діяльності заводу та призначені експертизи для встановлення повного обсягу збитків, завданих чиновниками.

Триває досудове слідство. // Прес-центр СБ України
 

Читайте также: