За тиждень поліція Київщини за їзду напідпитку притягнула до відповідальності більше 100 водіїв

Незважаючи на підвищення відповідальності за керування транспортним засобом у нетверезому стані водії, як і раніше, дозволяють собі сідати за кермо напідпитку.

Під час Тижня безпеки дорожнього руху, який тривав з 14 по 20 листопада, працівники поліції до адміністративної відповідальності притягнули 1840 порушників Правил дорожнього руху, з них 102 водія за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння.

За останню добу, 22 листопада, правоохоронці склали протоколи на 12 нетверезих водіїв. Загалом, до відповідальності за порушення вимог Правил дорожнього руху притягнуто 172 особи, серед порушників троє пішоходів.

Правоохоронці нагадують, що за керування транспортним засобом у нетверезому стані водієві загрожує штраф у 10200 грн разом з позбавленням водійських прав на 1 рік (ч. 1 ст. 130 КУпАП). За умови повторного упродовж 2-х років вчинення такого порушення любителю їзди напідпитку загрожує ще більш жорстке покарання – штраф у 20400 грн і позбавлення прав на три роки (ч. 2 ст. 130 КУпАП).

 

Управління превентивної діяльності
В Київській області

Читайте также: