На Луганщині судитимуть «депутата» так званої «народної ради «ЛНР»

Прокуратурою Луганської області направлено до суду обвинувальний акт стосовно так званого «депутата народної ради «ЛНР» за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 109 КК України (вчинення дій, спрямованих на повалення конституційного ладу та захоплення державної влади), ч. 2 ст. 110 КК України (вчинення дій, спрямованих на незаконну зміну меж території та державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України, за попередньою змовою групою осіб) та ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у діяльності терористичної організації).

Нагадаємо, що навесні 2014 року громадянин України брав участь у виборах до так званої «народної ради «ЛНР» та прийняв присягу «депутата законодавчого органу». На теперішній час поплічник терористів продовжує здійснювати так звану «законотворчу діяльність», чим забезпечує функціонування терористичної організації «ЛНР».

Оскільки вказана особа переховується від органів слідства, прокуратури та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності на тимчасово окупованій території Луганської області, стосовно нього здійснено спеціальне досудове розслідування, за результатами якого обвинувальний акт направлено до суду.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 109 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна або без такої; санкція ч. 2 ст. 110 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна або без такої; cанкція ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Прес-служба прокуратури Луганської області

You may also like...