На Луганщині взято під варту вбивцю немовляти

Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства малолітньої дитини (п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України).

Встановлено, що 11.02.2017 мешканка Станично-Луганського району спільно зі своїм співмешканцем пішли до раніше знайомої особи, де спільно розпивали алкогольні напої. Також разом з ними перебувала 3-місячна дитина. Мати дитини та її цивільний чоловік вийшли з вказаного домоволодіння з метою купівлі молока для немовляти. Повернувшись назад до будинку, де проживає подруга сім’ї, мати виявила відсутність своєї дитини, при цьому візочок та інші речі знаходились на тих місцях, де були перед її виходом.

12.02.2017 о 05.30 год. розчленоване тіло зі слідами горіння виявлено співробітниками поліції в стічній ямі туалету на території сусіднього домоволодіння. При проведенні огляду місця події виявлено та вилучено речові докази, зокрема кухонний ніж зі слідами речовини бурого кольору.

За результатами розгляду клопотання прокуратури 14.02.2017 Сєвєродонецьким міським судом вбивці немовляти обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюється групою прокурорів відділу прокуратури області. Хід слідства перебуває на контролі керівництва прокуратури області.

Довідково: санкцією п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури Луганської області

Читайте также: