8 років за гратами проведе вбивця мешканця Сміли

Обласним апеляційним судом, за апеляційною скаргою прокурора, переглянуто вирок Смілянського міськрайонного суду від 12 березня 2015 року, яким громадянина П. було визнано винуватим та засуджено до 7 років позбавлення волі.

– Слідством встановлено, що обвинувачений 30 квітня 2014, перебуваючи в квартирі жителя Сміли, під час раптово виниклої сварки, маючи умисел на позбавлення життя останнього, наніс йому один удар ножем в область грудей, внаслідок чого ушкодив серце та через кровотечу потерпілий помер на місці скоєння злочину, – розповідають «Сміла.UA» у прес-службі обласної прокуратури.

За словами правоохоронців, у ході апеляційного розгляду було встановлено, що орган досудового розслідування правильно кваліфікував дії громадянина П., як умисне вбивство. Оскільки обвинувачений передбачав та бажав настання смерті потерпілого. Про це свідчать знаряддя злочину – ніж, сила й спрямованість удару в серце. А ще холоднокровна й цілеспрямована поведінка після вбивства – викрадення з одягу потерпілого значної суми валюти, залишення останнього без будь-якої допомоги, невжиття заходів для виклику швидкої медичної допомоги, а також те, що обвинувачений відразу ж поїхав відпочивати, замкнувши двері квартири, де залишився поранений ним чоловік.

Завдяки активній позиції прокурорів під час апеляційного розгляду апеляційним судом ухвалено новий обвинувальний вирок, яким вирок суду першої інстанції в частині кваліфікації дій громадянина П. та його засудження за ч. 2 ст. 121 КК України скасовано, а обвинуваченого визнано винним і засуджено за ч. 1 ст. 115, ч. 1 ст. 185 КК України до 8 років позбавлення волі. 

You may also like...