Справу стосовно банди, до складу якої входили працівники поліці, направлено до суду

Прокуратурою Запоріжжя направлено до суду обвинувальний акт стосовно банди, до складу якої входили працівники поліції

Прокуратурою Запорізької області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням шести осіб, серед яких на час вчинення злочинів четверо були працівниками поліції, у вчиненні злочинів, передбачених ст. 257 (бандитизм), ч. 4 ст. 187 (розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах або вчинений організованою групою, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень) КК України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Запорізької області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у період з лютого 2017 року по 8 червня 2017 року працівники поліції особливого призначення Головного управління Нацполіції в Запорізькій області спільно з оперуповноваженим Дніпровського відділення поліції Головного управління Нацполіції в Запорізькій області та цивільними особами, діючі у складі озброєної організованої групи – банди, вчиняли розбійні напади на мешканців м. Запоріжжя з метою заволодіння їх майном, поєднані з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя і здоров’я особи, яка зазнала нападу, у тому числі з проникненням у житло.

Довідково: санкція ст. 257 КК України передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 15 років з конфіскацієюмайна; санкція ч. 4 ст. 187 КК України передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі від 8 до 15 років з конфіскацією майна.

«УК»

Читайте также: