На Сумщині затримали осіб, яких розшукували за підозрою у викраденні людей

Завдяки вдало проведеним заходам, поліцейські та прикордонники Сумщини попередили спробу зловмисників в текти до Російської Федерації. Затримали останніх в прикордонному містечку Дружба Ямпільського району. Така оперативність Сумських розшуковців стала для них повною несподіванкою.

Коли сумські правоохоронці отримали від своїх київських колег інформацію, що злочинці, тікаючи від правосуддя, більш за все можуть прослідувати Сумщиною, одразу розпочали оперативні та профілактичні заходи. 

Картинки по запросу ГУНП в Сумській області

«Сумщина – регіон прикордонний. Вона межує одразу з трьома областями Російської Федерації,  тому ми повинні були максимально перекрити нарядами та постами всі прикордонні райони, — говорить начальник ГУНП області Микола Лушпієнко. — На той час нам вже були відомі прізвища розшукуваних.  На викриття та затримання зловмисників був зорієнтований весь особовий склад поліції регіону. Виставлені пости на дорогах, які перевіряли всі підозрілі авто, були посилені і наряди поліції, що чергували на залізничних вокзалах. Дільничні та оперативні співробітники активно співпрацювали із населенням, закликаючи їх повідомляти про всі незнайомі автівки та підозрілих осіб. Посилили свої наряди та пости і працівники прикордонної служби. Протягом усього часу, поки тривали заходи, ми постійно обмінювались інформацією та підтримували зв’язок із своїми київськими колегами».

Така цілеспрямована робота дала свій позитивний результат: була отримана оперативна інформація, що осіб, схожих на розшукуваних, бачили в  прикордонному містечку Дружба, що на Ямпільщині. Розуміючи, що останні можуть перебувати в розважальних закладах міста, поліцейські спільно з прикордонниками відпрацьовували саме такі місця.   Передчуття поліціантів  не підвело. «Гостями» Сумщини виявились ті самі розшукувані особи. Затримали їх  чітко та без зайвого шуму. 

Сьогодні вони передані ініціатору розшуку і вже доправлені в Київ для проведення подальших слідчих дій.

ГУНП в Сумській області

 

 

Читайте также: