Возбуждено уголовное дело против главы Брусиловского суда Житомирской области. За 1 млн. евро

За матеріалами Антикорупційного бюро ГУБОЗ Генпрокуратура порушила кримінальну справу щодо судді Брусиловського райсудуЗа матеріалами Аантикорупційного бюро Головного управління боротьби з організованою злочинністю МВС України Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу щодо судді Брусиловського райсуду Житомирської області за ознаками ч.1 ст. 365 (Зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Суддя незаконно зняв арешт з банківського рахунку на суму 1 млн. євро, відкритий на ім’я матері фігуранта кримінальної справи про хабарництво — голови однієї з РДА Житомирської області.

Нагадаємо, у вересні в 2007 року працівники ГУБОЗ МВС України та УМВС України в Житомирській області під час отримання хабара у розмірі 850 тис. гривень затримали згаданого голову райдержадміністрації Житомирської області. Ці кошти він вимагав за сприяння у виділенні 12 га земельних ділянок. Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 Кримінального Кодексу України (вимагання і отримання хабара). Державного службовця було заарештовано. Наразі розслідування кримінальної справи завершено, зокрема, звинувачений ознайомлюється з матеріалами слідства.

Загалом, упродовж 2007-2008 років за матеріалами спецпідрозділів БОЗ порушено 29 кримінальних справ за фактами вчинення злочинів головами райдержадміністрацій, районних та міських рад, а також їх заступниками, з яких за фактами хабарництва – 12, зловживання владою або службовим становищем – 9, перевищення влади – 3, службового підроблення – 3, службової недбалості – 2.

Кримінальні справи порушувалися в АР Крим, Вінницькій , Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Луганській, Одеській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

Прес-служба ГУБОЗ МВС України

Читайте также: