Криминальная хроника Украины на 08-09.08.2008

08.08.2008

Упродовж минулої доби до органів внутрішніх справ України надійшло 4 252 заяви про злочини. Вжитими заходами 1 721 (40,4 %) з них розкрито «за гарячими слідами». Серед розкритих злочинів – 3 вбивства, 2 факти завдання тяжких тілесних ушкоджень, 4 розбійні напади, 43 пограбування, 9 фактів незаконного заволодіння транспортними засобами.

За незаконне зберігання зброї затримано 6 осіб. У правопорушників вилучено пістолет, обріз мисливської рушниці, три одиниці саморобної вогнепальної зброї, 200 г вибухівки та 151 набоїв.

За злочини у сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин затримано 68 осіб, у яких вилучено 19,8 кг наркотичних засобів.

За адміністративні правопорушення, вчинені в громадських місцях, до відповідальності притягнуто 12 970 осіб.

За порушеними кримінальними справами заарештовано 38 осіб.

Упродовж минулої доби порушено 102 кримінальні справи за злочинами економічної спрямованості, з них 24 – у сфері службової діяльності.

Працівниками Державтоінспекції зафіксовано 963 дорожньо-транспортні пригоди, у яких 23 особи загинули та 222 – травмовані.

В місті Черкаси 9 червня на вулиці було знайдено мертвим з ножовим пораненням грудей місцевого жителя. У результаті проведення оперативно-розшукових заходів затримано іншого місцевого жителя. Попередньо встановлено, що він 8 червня на вулиці під час раптово виниклої сварки вбив потерпілого.

В одному з селищ Київської області в результаті проведення оперативно-розшукових заходів затримано місцевого жителя. Попередньо встановлено, що він увечері 6 липня в будинку односельця під час сварки після спільного вживання спиртних напоїв ножем вбив господаря.

У місті Маріуполь 7 серпня затримано місцевого жителя. Він годину тому на вулиці, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, з хуліганських спонукань, пострілами з власної зареєстрованої мисливської рушниці поранив у ногу жителя цього ж міста й пошкодив його автомашину.

В одному з селищ Вінницької області 15 липня на вулиці було знайдено мертвою з ознаками удушення місцеву жительку. У результаті проведення оперативно-розшукових заходів затримано особу без певного місця проживання та роботи. Попередньо встановлено, що він увечері 14 липня в недобудованому будинку зґвалтував й задушив потерпілу, після чого тіло виніс на вулицю.

У Києві в результаті проведення оперативно-розшукових заходів затримано місцевого жителя. Попередньо встановлено, що він увечері 29 липня на вулиці під час раптово виниклої сварки після скоєння ДТП заподіяв смертельні тілесні ушкодження киянину.

У Солом’янському районі міста Києва 7 серпня в результаті проведення оперативно-розшукових заходів затримано місцевого жителя. Попередньо встановлено, що він цієї ночі в квартирі за місцем тимчасового проживання громадянина Грузії під час сварки після спільного вживання спиртних напоїв ножем вбив іноземця.

У місті Севастополь в результаті проведення оперативно-розшукових заходів затримано громадянина Російської Федерації. Попередньо встановлено, що він уночі 5 серпня на вулиці побив та зґвалтував місцеву жительку.

У місті Ялта 7 серпня у результаті проведення оперативно-розшукових заходів затримано громадянина Сирійської Арабської Республіки. Попередньо встановлено, що він у березні цього року в зазначеному місті проник до квартири жительки міста Севастополь й викрав ювелірні вироби.

В одному з селищ Луганської області за місцем проживання місцевого жителя вилучено 200 г вибухівки.

У Подільському районі міста Києва на вулиці затримано жителя міста Вишневе у якого вилучено 23 г кокаїну.

У Деснянському районі столиці на вулиці затримано місцевого жителя у якого вилучено 10 г героїну.

У місті Здолбунів Рівненської області затримано місцевого жителя у якого вилучено 5 тис. пігулок трамадолу.

На Закарпатті працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрито працівників квиткових кас. Вони впродовж 2007-2008 років, шляхом неповної здачі виручки, отриманої від реалізації проїзних документів, привласнили понад 120 тис. гривень. Транспортною прокуратурою порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.З ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

На Донеччині працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрито посадових осіб податкової інспекції. Вони сфальсифікували акт документальної перевірки товариства з обмеженою відповідальністю, внаслідок чого останньому було незаконно відшкодовано 1 млн. грн. податку на додану вартість. Прокуратурою області порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

На Луганщині працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрито посадових осіб однієї з міських рад. Вони незаконно виділили дружині голови зазначеної міськради земельну ділянку площею 0,17 га, чим завдали збитки територіальній громаді на суму 200 тис. гривень. Прокуратурою району порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем)

09.08.2008

Упродовж минулої доби до органів внутрішніх справ України надійшло 3 612 заяв про злочини. Вжитими заходами 1 651 (45,7 %) з них розкрито «за гарячими слідами». Серед розкритих злочинів – 3 вбивства, 9 фактів завдання тяжких тілесних ушкоджень, 2 розбійні напади, 36 пограбувань, 7 фактів незаконного заволодіння транспортними засобами.

За незаконне зберігання зброї затримано 17 осіб. У правопорушників вилучено три пістолети, три обрізи мисливських рушниць, дві одиниці саморобної вогнепальної зброї, 100 г вибухівки та 345 набоїв.

За злочини у сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин затримано 65 осіб, у яких вилучено 36,6 кг наркотичних засобів.

За адміністративні правопорушення, вчинені в громадських місцях, до відповідальності притягнуто 6 396 осіб.

За порушеними кримінальними справами заарештовано 48 осіб.

Упродовж минулої доби порушено 146 кримінальних справ за злочинами економічної спрямованості, з них 57 – у сфері службової діяльності.

Працівниками Державтоінспекції зафіксовано 947 дорожньо-транспортних пригод, у яких 23 особи загинули та 214 – травмовані.

У місті Рівне в результаті проведення оперативно-розшукових заходів затримано жителя одного з селищ Рівненського району. Попередньо встановлено, що він уночі 27 липня на вулиці згаданого міста під час сварки, що виникла на грунті неприязних відносин заподіяв смертельні тілесні ушкодження місцевій жительці.

У місті Вінниця затримано місцевого жителя. Встановлено, що він увечері 7 серпня на вулиці під загрозою ножа намагався відібрати у жителя зазначеного міста гроші.

У місті Одеса в результаті проведення оперативно-розшукових заходів затримано громадянина Республіки Молдови. Попередньо встановлено, що він удень 8 серпня зайшов до квартири місцевого жителя, й викрав мобільний телефон..

У Шевченківському районі міста Києва затримано громадянина Грузії у якого вилучено 1 г метадону.

У місті Звенигородці Черкаської області затримано місцевого жителя у якого вилучено 1,4 г героїну.

На Івано-Франківщині працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрито податкового інспектора. Вона вимагала та отримала одну тисячу гривень хабара від приватного підприємця за зменшення суми нарахування штрафних санкцій за виявлені порушення у фінансово-господарській діяльності останнього. Прокуратурою області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.368 КК України (одержання хабара).

В Києві працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрито співробітника товариства з обмеженою відповідальністю. Він у 2005 році реалізував майно, яке знаходилося в заставі банку за раніше отриманий кредит, чим завдав збитки останньому на суму 2,1 млн. гривень. Прокуратурою району порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.4 ст.190 КК України (шахрайство).

На Луганщині працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрито посадових осіб комунального підприємства. Вони в минулому році незаконно перерахували товариству з обмеженою відповідальністю 244 тис. грн. за виконані роботи з ремонту окремих ділянок водопостачання (фактично роботи не виконувалися), чим завдали збитки державі на вказану суму. Прокуратурою області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

ДЗГ МВС України

Читайте также: