Сільський голова та землевпорядниця роздавали заповідну землю за «зелені» хабарі

Працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України в Запорізькій області під час отримання хабара затримали «на гарячому» землевпорядника однієї з селищних рад Запорізької області. 

Посадова особа органів місцевого самоврядування вимагала та отримала хабар у сумі 25 тисяч доларів США за виділення земельної ділянки площею 0,15 га в межах міста Запоріжжя в рекреаційній зоні – заповіднику «Великий Луг». Встановлено, що частину хабара чиновниця мала передати своїй колезі – голові селищної ради.  

Крім того в ході подальших слідчо-оперативних заходів правоохоронці викрили причетність згаданих осіб ще до двох фактів вимагання та отримання «мзди» в розмірах 23 та 10 тисяч доларів США за передачу у власність трьох земельних ділянок, які розташовані також в престижних місцях околиці Запоріжжя.

Відносно згаданих хабарниць прокуратура Запорізької області порушила кримінальні справи за ознаками злочину передбаченого ч. 3 ст.368, ч.1 ст.369 та ч.4 ст.190 КК України. Слідство триває. Встановлюються інші факти злочинної діяльності чиновниць та особи, причетні до неї.

Прес-служба ГУБОЗ МВС України
 

Читайте также: