Криминальна хроника Украины на 04.07.2010

Як повідомили УК в Департаменті зв’язків з громадськістю МВС України,  упродовж минулої доби до органів внутрішніх справ України надійшло 4 855 заяв про злочини. Вжитими заходами 1 929 (39,7%) з них розкрито «за гарячими слідами». Серед розкритих злочинів – 4 вбивства, 4 розбійні напади, 2 факти завдання тяжких тілесних ушкоджень, 18 пограбувань та 3 факти незаконного заволодіння транспортними засобами.

За незаконне зберігання зброї затримано 12 осіб. У правопорушників вилучено пістолет, карабін, обріз мисливської рушниці, п’ять одиниць саморобної вогнепальної зброї та 91 набоїв.

За злочини в сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин затримано 4 особи, у яких вилучено 39,1 кг наркотичних засобів.

За адміністративні правопорушення, вчинені в громадських місцях, до відповідальності притягнуто 23 872 особи.

За порушеними кримінальними справами заарештовано 8 підозрюваних осіб.

Упродовж минулої доби порушено 94 кримінальні справи за злочинами економічної спрямованості, з них 12 – у сфері службової діяльності, у тому числі 2 – про хабарництво.

Працівниками Державтоінспекції зафіксовано 104 дорожньо-транспортні пригоди із потерпілими, у яких 11 осіб загинули та 154 – травмовані.

В одному з селищ Харківської області в результаті проведення оперативно-розшукових заходів затримано двох жителів Закарпатської області. Попередньо встановлено, що вони ввечері 1 липня в згаданому селищі проникли до будинку місцевої жительки, заподіяли господарці смертельні тілесні ушкодження й викрали 500 гривень.

В одному з селищ Черкаської області 3 липня у своєму будинку було знайдено в непритомному стані з ножовим пораненням живота місцевого жителя, який невдовзі в лікарні помер. У результаті проведення оперативно-розшукових заходів затримано громадянина однієї з республік колишньої СРСР. Попередньо встановлено, що він увечері 2 липня в будинку потерпілого під час сварки після спільного вживання спиртних напоїв ножем заподіяв господарю зазначені поранення.

У місті Конотоп Сумської області в результаті проведення спеціальної операції затримано жителя міста Суми. Встановлено, що він намагався вивезти за кордон, з метою продажу сутенерам для сексуальної експлуатації, місцеву жительку.

На Хмельниччині працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили двох співробітників товариства з обмеженою відповідальністю та двох співробітників іншого товариства з обмеженою відповідальністю. Вони підробили акти виконаних електромонтажних робіт, у яких завищили фактичні обсяги, у результаті чого перше ТОВ заволоділо грошовими коштами іншого ТОВ у сумі 2,5 млн. гривень. Органами слідства МВС України порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.4 ст.190 КК України (шахрайство).

На Одещині працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили податкового інспектора. Він вимагав та отримав 1,5 тис. грн. хабара від приватного підприємця за непритягнення його до відповідальності за виявлені порушення в підприємницькій діяльності. Прокуратурою міста порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.368 КК України (одержання хабара)

На Миколаївщині працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили співробітника товариства з обмеженою відповідальністю. Він отримав 4 тис. грн. хабара від трьох місцевих жителів за видачу їм фіктивних довідок про працевлаштування та розмір заробітної плати для подальшого отримання кредитів у банківських установах. Прокуратурою району порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.368 КК України (одержання хабара)

Читайте также: