Дві неповнолітні закарпатки пішли з гуртожитку і не повернулися (фото)

Правоохоронці з’ясовують місцеперебування двох 16-річних закарпаток. Дівчата покинули місце тимчасового проживання та досі не повернулися.

26 листопада до поліції надійшло повідомлення про те, що напередодні близько 14.30 дві неповнолітні учениці училища – Андріана Кручаниця та Аліна Попович, – пішли після занять з гуртожитку та до цього часу не повернулися і їхнє місце перебування невідоме. Дівчата виходили на зв’язок зі співробітницею навчального закладу, проте повідомити своє місцезнаходження, відмовилися.

На изображении может находиться: 1 человек, часть тела крупным планом

З повідомленням про зникнення учениць співробітники училища звернулися до поліції.

На изображении может находиться: 1 человек, часть тела крупным планом

Пошуками зниклих займаються правоохоронці. Крім того, поліція звертається до усіх громадян. Якщо вам відоме місцеперебування неповнолітніх, поінформуйте про це на лінію «102» або до найближчого відділку поліції.

Прикмети Андріани Кручаниці: зріст близько 165 см., блакитні очі, волосся коротке світло русе. Була одягнута в балонову куртку синього кольору, джинси синього кольору, білі кросівки та червоний ранець. Особлива прикмета на обличчі між бровами має рубець.

Прикмети Аліни Попович: зріст близько 163 см., карі очі, волосся світло русе. Була одягнута в червону куртку, джинси світло-синього кольору та кросівки чорного кольору.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Читайте также: