На Виноградівщині затримали за кермом п’яного депутата-фельдшера, який мав чергувати в медзакладі

Резонансний випадок стався в ніч з суботи на неділю неподалік райцентру — фельдшер екстреної медичної допомоги і він же депутат Виноградівських районної ради Михайло Добош перебував за кермом свого авто «Фольксваген» білого кольору 366 74 ТС в нетверезому стані.

Про це повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор.

На Виноградівщині затримали за кермом п'яного депутата райради, який мав перебувати на чергуванні в медзакладі

Пізно ввечері 6 червня в смт Королево на Виноградівщині поліція, за зверненнями місцевих мешканців та активістів, затримала за кермом Михайла Добоша, який є фельдшером Виноградівської станції Закарпатського територіального центру екстренної медичної допомоги і мав чергувати в даному селі, де і облаштований медичний пункт постійного базування.

Він же є депутатом Виноградівської районної ради від партії «Відродження» і людиною з близького оточення народного депутата Владіслава Поляка.

Спочатку поліція доставила його до Виноградівської районної лікарні. Однак лікар, який там представився як черговий, відмовився освідчувати М.Добоша, пославшись на те, що він не має відповідного сертифікату нарколога. Не зрозумілим залишається наразі і те, де на той час був черговий лікар приймального відділення (який завжди робить освідчення в подібних випадках) і чому з кабінету вийшов лікар-реаніматолог Віктор Трикур, який є теж депутатом райради.

До слова, керівником даної лікарні є також колега підозрюваного — депутат райради Олександр Мілюков, який входить до тієї ж фракції «Відродження», що й М.Добош.

«Через відсутність у Виноградові лікаря-нарколога правопорушника повезли до медичної установи в Іршаві. Однак вже там він категорично відмовився пройти огляд на стан алкогольного сп’яніння. Більше того, почав хамити, кидатись, чинити опір та намагався втекти від працівників поліції, а також в зухвалій формі погрожував їм всім звільненням», — зазначає В.Грегор.

Тому на порушника було складено відповідний адміністративний протокол за ст.130 КУпАП, а авто, за кермом якого він перебував, поміщено на штрамайданчик. Оскільки, як зазначали на відео і місцеві активісти Сергій Волошин та Еліса Сідей, в затриманого були очевидні ознаки алкогольного сп’яніння — запах з рота та порушена координація ходи.

Поліція спрацювала професійно і з максимальною витримкою, незважаючи на відверто нахабну поведінку порушника. // Закарпаття онлайн

Читайте также: