Прокурор та слідчий врятували громадянина від грабежу та затримали зловмисника (фото)

Вчора ввечері, 23 травня, прокурор Харківської місцевої прокуратури №2 Руслан Чуб та старший слідчий Київського відділу поліції Роман Волочай затримали «на гарячому» чоловіка, який обікрав перехожого.

«Пили каву з товаришем на площі Архітекторів аж раптом почули крики: «Тримайте, ловіть його! Допоможіть!». Один чоловік хутко біг по вулиці, інший його наздоганяв. Ми вирішили зупинити втікача та з’ясувати, що сталося», — розповідає Руслан Чуб.

Чоловік, що переслідував втікача, розповів, що останній його пограбував. Слідчий та прокурор викликали на місце події поліцію. З’ясувалося, що затриманий неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за грабежі та крадіжки і нині знаходиться під судовим слідством за 7 епізодів крадіжок.

При собі у зловмисника виявили не тільки речі чоловіка, який гукав на допомогу, а й гаманець з проїзними документами учня 9-го класу.

Крім того з’ясувалося, що зловмисник викрав прямо з каси «Копіцентру» майже 8 тис. грн.

Наразі чоловік затриманий у порядку ст. 208 КПК України. Йому оголошено підозру за ст. 186 КК України (грабіж). Вирішується питання про обрання запобіжного заходу. З огляду на рецидивність злочинів, прокуратура наполягатиме на триманні під вартою.

Прес-служба прокуратури Харківської області

Читайте также: