Будівництво Подільського мосту — проводяться обшуки в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, у замовника робіт та підрядника

Подільською окружною прокуратурою міста Києва спільно з УСР в місті Києві ДСР НП України в рамках кримінального провадження за фактом привласнення коштів територіальної громади міста Києва та службової недбалості під час будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві проводяться обшуки в приміщеннях Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, КП «Дирекція з будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва», ДП «Укрдержбудекспертиза», у генерального підрядника, а також у підрядних організаціях (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).


Слідством встановлено, що у квітні 2017 року між комунальним підприємством «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» та ТОВ «Еко-Буд-Трейд» укладено договір генпідряду щодо виконання робіт по об’єкту: «Будівництво Подільського мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві».

Надалі, у липні 2020 року виконувач обов’язків директора КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» та керівник генпідрядної організації підписали акт приймання виконаних будівельних робіт за липень 2020 року, до яких були внесені відомості про виконання упродовж квітня-травня 2020 року роботи по фарбуванню низу залізобетонних прольотних плит автопроїзду від опори до опори довжиною 33 м.

Відповідно до висновку експерта за результатами проведення судової будівельно-технічної експертизи, роботи, які передбачені технологічними картами виробника використаних на об’єкті: «Будівництво Подільського мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві» не виконувались.

Внаслідок зазначених дій місцевому бюджету територіальної громади міста Києва спричинено збитки на загальну суму понад 4,5 млн грн.

На цей час на підставі ухвал суду у службових приміщеннях Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, комунального підприємства, підрядних організацій, а також за місцями проживання фігурантів провадження тривають обшуки.

Пресслужба Київської міської прокуратури

Читайте также: