«Гонщику», який в Житомирі на BMW демонстрував «автотрюки», розганяючи людей, загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі

Житомирською місцевою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань 23.05.2019 внесено відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 4 ст. 296 КК України (грубе порушення громадського порядку, вчинене із застосуванням предмета, заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень), вчинене місцевим жителем.

Наразі кримінальне провадження, для проведення досудового розслідування, передано за підслідністю до СВ Житомирського ВП ГУНП в області.

Органом досудового розслідування, з метою подальшої конфіскації, транспортний засіб вилучено.

Наразі, за погодженням із процесуальним прокурором, до суду подано клопотання про накладення арешту на вилучений автомобіль.
Так закінчилися розваги для  «шумахера», який 22.05.2019, у Житомирі, близько 11.00 год, перебуваючи за кермом автомобіля марки БМВ, влаштував на пішохідній частині майдану Соборний, поблизу фонтана, демонстрацію спортивних автотрюків — дрифту.

До того ж, зловмисник не звертав ніякої уваги на те, що від його хуліганських дій врізнобіч розбігалися перехожі – діти та дорослі, для яких виникла небезпека бути збитими автомобілем.

Оприлюднене житомирянами у соцмережі відео, на якому зафіксоване порушення водієм громадського порядку з хуліганських мотивів, стало підставою для кримінального провадження.

Довідково: санкція ч. 4 ст. 296 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до 7 років.

Прес-служба прокуратури Житомирської області

Читайте также: