Харків’янину повідомлено про підозру у контрабанді зброї, яку він намагався перевезти до РФ 

За процесуального керівництва прокуратури Луганської  області мешканцю Харківської області повідомлено про підозру у незаконному придбанні, носінні, зберіганні вогнепальної зброї та закінченому замаху на її контрабанду (ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 201  КК України)

Слідством встановлено, що громадянин здійснив спробу незаконного переміщення через митний кордон України стартово-сигнального пістолета моделі «ZORAKI», переобладнаного саморобним способом.

Контрабандист намагався приховати зброю під час митного огляду на пункті пропуску «Мілове» та перевезти її до Російської Федерації. При проходженні митного контролю заборонений предмет виявлено та вилучено.

За висновками проведеної експертизи, вилучений предмет є гладкоствольною вогнепальною зброєю. Дозволу на придбання, зберігання та носіння даної зброї чоловік не отримував.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими 3 управління Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях.

Прес-служба прокуратури Луганської області 

Читайте также: