Керівника КП та підрядник підозрюють у розкраданні коштів, виділених на ремонт столичних доріг

У п’ятницю, 19 липня 2019 року , за процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 9 керівникам столичного комунального підприємства та фірми-підрядника оголошено підозри у розкраданні коштів, виділених на ремонт доріг на території Солом’янського району столиці.

Досудовим розслідуванням встановлено, що керівник Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом’янського району» м. Києва, вступивши у злочинну змову з директором приватного товариства, уклав з його фірмою ряд договорів щодо надання послуг з поточного (дрібного) ремонту асфальтобетонного покриття по ряду об’єктів Солом’янського району.

На изображении может находиться: на улице

У той же день між керівником КП та директором товариства були підписані акти прийому-передачі виконаних робіт, у які внесені неправдиві відомості щодо обсягів та вартості виконаних ремонтних робіт. На підставі цих документів на рахунок товариства з міського бюджету було безпідставно перераховано понад 400 тис гривень.

19 липня 2019 року місцевою прокуратурою спільно зі слідчими Солом’янського управління поліції за оперативного супроводження УЗЕ в м. Києві ДЗЕ МВС України на вищевказаних підприємствах були проведені обшуки, за результатами яких директору КП ШЕУ та директору товариства-підрядника повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366, ч. 4 ст. 191 КК України , а саме у складанні завідомо неправдивих офіційних документів та у розтраті чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем у великих розмірах.

На даний час вирішується питання про обрання підозрюваним міри запобіжного заходу.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Читайте также: