Керівництво Держгеокадастру Луганщини підозрюється у хабарництві в складі організованої злочинної групи

За процесуального керівництва прокуратури  Луганської області  колишньому начальнику Головного управління Держгеокадастру в Луганській області та його спільникам повідомлено про зміну раніше повідомленої підозри, а саме кваліфіковано їх дії як  одержання неправомірної вигоди, повторно, у складі організованої злочинної групи (ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, колишній начальник ГУ Держгеокадастру в Луганській області, начальник управління землеустрою і охорони земель та інженер-землевпорядник комунального підприємства Сєвєродонецької міської ради відповідно до розробленого злочинного плану вказані особи систематично отримували неправомірну вигоду за погодження проектно-технічної документації щодо виділення земельних ділянок фізичним та юридичним особам.

З метою конспірації злочинної діяльності грошові кошти перераховувалися, як правило, безготівковим способом – на банківський рахунок інженера-землевпорядника, який в подальшому передавав їх іншим учасникам організованої групи.

Упродовж лютого – вересня 2019 року задокументовано 16 фактів отримання учасниками злочинної групи неправомірної вигоди загальною сумою майже 100 тис. грн.

Організовану групу викрито за матеріалами ГВ БКОЗ ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях. Досудове розслідування здійснюється слідчими ГУНП в Луганській області.

Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Луганської області 

Читайте также: