Колишнього заступника Луцького міського голови підозрюють у шахрайському заволодінні 17 тис. доларів

Прокуратурою Київської області спільно з ГУНП у Київській області та співробітниками Департаменту захисту економіки України викрито одного з колишніх заступників Луцького міського голови у скоєнні злочинів. Сьогодні, 10 червня, прокуратурою області йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 27 ч. 3 ст. 369, ч. 3 ст. 190 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в 2018 році колишній посадовець підбурив представника забудовника до надання неправомірної вигоди службовим особам в розмірі 17 тис дол США.

За словами заступника міського голови, саме за таку суму коштів забудовник зможе отримати весь пакет дозвільних документів на введення в експлуатацію самочинного об’єкту будівництва. Встановлено, що в подальшому підозрюваний шахрайським шляхом заволодів вказаними коштами.

Наразі досудове розслідування триває. Проводяться слідчі (розшукові) дії з метою перевірки можливої причетності до вчинення вказаних злочинів інших посадових осіб.

Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

За вчиненні дії посадовцю органу місцевого самоврядування загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Київської області

You may also like...