Мешканця Попаснянського району, який пограбував літню жінку, засуджено до 5 років позбавлення волі 

Вироком Попаснянського районного суду Луганської області чоловіка визнано винним та засуджено до 5 років позбавлення волі за вчинення відкритого викрадення чужого майна (грабіж), поєднаного з насильством, яке не є небезпечним для життя та здоров’я потерпілого (ч. 2 ст. 186 КК України).

Публічне обвинувачення підтримували прокурори Попаснянського відділу Лисичанської місцевої прокуратури Луганської області.

Стороною обвинувачення доведено, що у січні 2020 року раніше судимий мешканець Попаснянського району у період іспитового строку вчинив новий злочин проти власності.

Зловмисник, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, скоїв грабіж за місцем проживання 83-річної жінки. Штовхнувши потерпілу декілька разів, від чого вона впала на підлогу та вдарилася головою, нападник скористався безпорадним станом господарки та відкрито заволодів її майном – іконою з полотна й іншими побутовими речами.

Своєї вини у вчиненні інкримінованого злочину громадянин не визнав.

Суд врахував беззаперечні докази вчинення обвинуваченим злочину та підтримав позицію прокуратури.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження  – 30 днів із дня проголошення вироку.

Прес-служба прокуратури Луганської області 

Читайте также: