Мешканцю Запорізької області загрожує покарання за вчинення домашнього насильства над власною дитиною

За процесуального керівництва Запорізької місцевої прокуратури № 3 слідчим Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області оголошено підозру мешканцю міста у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.126-1 КК України (домашнє насильство).

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що мешканець міста упродовж двох років, ігноруючи моральні засади суспільства у ставленні до виховання дітей, систематично вчиняв відносно останнього домашнє насильство. Так, перебуваючи постійно у стані алкогольного сп’яніння, батько вчиняв психологічне та фізичне насильство відносно свого сина 2012 року народження, внаслідок чого малолітній тікав з дому та намагався знайти притулок у власної бабусі.

На теперішній час у кримінальному провадженні призначено ряд експертиз з метою встановлення фізичних та психічних страждань яких зазнала малолітня дитина.

На даний час досудове розслідування триває, вирішується питання про обрання вказаній особі міри запобіжного заходу у виді особистого зобов’язання.

За вчинення домашнього насильства передбачено покарання у вигляді громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до двох років.

Прес-служба прокуратури Запорізької області

Читайте также: