На Буковині п’яний священник погрожував поліцейським… румунами

У Чернівецькій області священник лаявся, грубіянив і ображав співробітників поліції під час того, як правоохоронці складали на нього протокол за нетверезе водіння. Чоловіка за кермом напідпитку побачили очевидці. Він підрізав інших водіїв та агресивно поводився.

Інцидент стався 18 квітня 2021 року, але відео поліцейських з’явилось у мережі лише зараз. Як пише 24 канал, відео опинилось у журналістки Галини Ємець після публічного судового засідання щодо цього інциденту.

Під час затримання чоловік кричав поліцейським: «Ти хохол, ти бандерівець. Але завтра, запам’ятай, прийдуть румуни ㅡ я тебе на коліна поставлю. Ти будеш мені румунською розмовляти. Якщо не будеш знати румунської, я тобі кулю у лоб вистрілю. Розумієш? Сволоч бандерівська».

Священник також кричав, що поліція не має права його затримувати, оскільки він є «румуном та молдаванином».

Як повідомила журналістка, що виклала відео, затриманим священником є Василь Савка, який за даними порталу Релігійна правда є настоятелем храму на честь Святих Архангелів Михаїла та Гавриїла УПЦ МП села Балківці Новоселицького району Чернівецької області.

За свою поведінку чоловік отримав два протоколи: за статтею 130 про керування у нетверезому стані та за статтею 173 про дрібне хуліганство (лайка і образа). // Діло

Читайте также: