На Дніпропетровщині начальник відділу юридичної компанії за хабар видала підроблені офіційні документи

Нікопольською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно начальника відділу юридичної компанії за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.369-2 та ч.2 ст.358 КК України (одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане із вимаганням такої вигоди; складання та видача завідомо підроблених офіційних документів).

Встановлено, що у грудні 2018 року до вказаної особи звернулась заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю для отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів.

Начальник відділу юридичної компанії повідомила, що для отримання ліцензії остання має передати їй неправомірну вигоду у сумі майже 52 тис грн. За вказані грошові кошти обвинувачена сприятиме підготовці документів, що містять інформацію, яка не відповідає дійсності, щодо наявності на підприємстві інженерно-технічних працівників, робітників, адміністративних та виробничих приміщень, перелік оснащення, контроль якості, тощо.

У січні 2019 року під час одержання частини неправомірної вимоги зловмисницю було викрито правоохоронними органами.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

Андрій Лисенко, речник

Читайте также: