На Дніпропетровщині поліцейського затримали за спробу втягнення до корупційних дій свого начальника

До працівників внутрішньої безпеки НПУ звернувся начальник одного з відділів поліції ГУНП у Дніпропетровській області і розповів про протиправну пропозицію одного зі своїх заступників. Підполковник поліції пообіцяв щомісячну «долю» за невтручання у діяльність осіб, які реалізують тютюнові товари без акцизних марок.

До Дніпропетровського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ надійшов рапорт начальника одного з відділів поліції Дніпропетровщини. Полковник поліції доповів про спробу одного зі своїх підлеглих втягнути його до протиправної діяльності.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещении

Зокрема, один із його заступників запропонував йому щомісячну «винагороду» у розмірі 20 тисяч гривень від осіб, які займаються реалізацією безакцизних тютюнових виробів у місті. Хабар в обмін на невтручання у діяльність та непритягнення до відповідальності.

За матеріалами внутрішньої безпеки НПУ Центральним апаратом ДБР, під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора було розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.369 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці задокументували передачу заявникові першої частини від обіцяної суми — 13,5 тисяч гривень. Відразу після передачі решти — 6,5 тисяч гривень — підполковника поліції затримали.

Наразі готується оголошення йому про підозру та подання до суду про обрання запобіжного заходу. За корупційні оборудки фігурантові загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України

Читайте также: