На Луганщині направлено до суду обвинувальний акт за фактом насильства щодо правоохоронця

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, за процесуального керівництва відділу організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими теруправління ДБР, розташованого у місті Краматорську, що поширює свою діяльність на Луганську область, прокуратури Луганської області завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного заподіяння легких тілесних ушкоджень працівнику Старобільського відділу Головного управління Національної поліції в Луганській області у зв’язку з виконанням ним cлужбових обов’язків (ч. 2 ст. 345 КК України).

Слідством встановлено, що в червні 2018 року у м. Старобільську співробітник управління Державного агентства рибного господарства у Луганській області поза службовою, перебуваючи в нетверезому стані, внаслідок сутички наніс чотири удари кулаком в обличчя працівнику Національної поліції під час виконання останнім своїх службових обов’язків з охорони громадського порядку.

Внаслідок умисних протиправних дій нападника потерпілому заподіяно тілесні ушкодження у вигляді гематом обличчя, саден суглобу та передпліччя, що унеможливило виконання своїх службових обов’язків та підірвало авторитет правоохоронця.

Слідчим територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, за погодженням з прокуратурою області, правопорушнику повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 345 КК України.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлено до суду для розгляду по суті.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі або позбавлення волі строком до 5 років.

Прес-служба прокуратури Луганської області

Читайте также: