На Закарпатті група шахраїв виманювала гроші у підприємців, прикриваючись іменем голів військово-цивільних адміністрацій

Оперативники карного розшуку Головного управління поліції Закарпаття у співпраці зі співробітниками СБУ Чернівецької області викрили на злочинній діяльності групу шахраїв.

Йдеться про нещодавно зафіксований поліцейськими факт отримання закарпатськими підприємцями повідомлень про потребу в перерахуванні грошових коштів для ЗСУ. При цьому листи були підписані нібито головою ОВА.

У ході оперативної роботи правоохоронці встановили та розшукали причетних до злочинної діяльності. До групи шахраїв входила жінка та троє чоловіків.

За продуманою схемою з телефонних номерів фігуранти розсилали однаковий текст від імені голів військово-цивільних адміністрацій по всій Україні. У розісланих листах ішлося про наполегливу вимогу прийняти участь у програмі гуманітарної допомоги Збройним Силам України. При цьому вказувалися банківські рахунки, на які й повинна була надходити фінансова допомога.

Усіх чотирьох зловмисників розшукали на території Чернівецької області. Вони вже надали свідчення правоохоронцям.

За фактом шахрайських дій в Ужгородському районному управлінні поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 Кримінального кодексу України.

Наголошуємо, кожне таке діяння буде покаране за всією суворістю Закону. Адже в той час, коли Збройні Сили України захищають життя та свободу кожного з нас, виманювати гроші, прикриваючись їхніми іменами – це злочини проти свого народу, і вони однозначно не залишаться непокараними.

Поліція Закарпатської області

You may also like...