На Запоріжжі посадовці ГУ Держпродспоживслужби обвинувачуються у вимаганні та отриманні від споживачів хабарів за реєстраційні дії

За процесуального керівництва прокуратури Запорізької області слідчим управлінням ГУНП в Запорізькій області закінчено досудове розслідування відносно трьох осіб, двоє з яких є працівниками відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

Зазначені особи упродовж січня-березня 2019 року у складі організованої групи вимагали та отримували від громадян та представників приватних підприємств неправомірну вигоду за вчинення реєстраційних дій, що входять до їх компетенції, а також здійснили службове підроблення відповідних документів.

За результатами розслідування до суду відносно указаних осіб скеровано обвинувальний акт за ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, вчинене організованою групою) та ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України (складання і видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення в них завідомо неправдивих відомостей, вчинене організованою групою).

Обвинувачуваним загрожує покарання до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Запорізької області

Читайте также: