На Запоріжжі затримано службових осіб двох підприємств, які вимагали хабар в розмірі ₴700 тис.

За процесуального керівництва прокуратури Запорізької області слідчим СУ ГУНП в області, за участі оперативних працівників УСБУ затримано службових осіб двох підприємств Запорізької області, які вимагали від керівника підприємства неправомірну вигоду в розмірі 700 тис грн за безперешкодну передачу та не знищення придбаного майна, що було реалізовано державним виконавцем у встановленому законом порядку.

Зловмисників затримано в порядку ст. 208 КПК України безпосередньо після вимагання та отримання неправомірної вигоди в сумі 700 тис грн.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 368-3 КК України (підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми).

На теперішній час у кримінальному провадженні триває проведення першочергових слідчих (розшукових) дій.

Санкцією ч. 4 ст. 368-3 КК України передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 3 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

За матеріалами прес-служби прокуратури Запорізької області

Читайте также: