Підроблення адмінпротоколів заради штучного поліпшення показників – правоохоронцю повідомлено про підозру

За процесуального керівництва прокурорів Одеської обласної прокуратури повідомлено про підозру правоохоронцю одного з районних відділів поліції в Одесі у службовому підробленні (ч. 1 ст. 366 КК України).

З’ясовано, що поліцейський, тимчасово виконуючи обов’язки дільничного офіцера поліції сектору превенції райвідділу, з метою поліпшення результатів службової діяльності, шляхом штучного нарощування показників підрозділу, та одночасно уникаючи можливої відповідальності за порушення ним правил складання протоколів про адміністративні правопорушення, вніс до протоколу про адмінправопорушення завідомо неправдиві відомості.

Так, правоохоронець вніс до документу дані свого колеги, іншого дільничного офіцера поліції сектору превенції того ж райвідділу, яким начебто складено вказаний протокол, а також, використовуючи паспорт громадянина України, вніс відомості щодо іншої особи, а не дійсного правопорушника.

Наразі вирішуються питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення від посади.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі ТУ Державного бюро розслідувань у Миколаєві за оперативного супроводу співробітників Одеського управління внутрішньої безпеки ДВБ НПУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Одеської обласної прокуратури

Читайте также: