Поліція Києва просить громадян допомоги (за винагороду) у встановленні розбійників, які нападали на ювелірні крамниці (фото, відео)

100 тисяч гривень гарантовано отримають інформатори, котрі допоможуть встановити місцезнаходження зловмисників. Розшукувані особи обґрунтовано підозрюють у скоєнні серії розбійних нападів на ювелірні магазини протягом 2018-2019 років.

Поліцейські встановили, що зловмисники працювали у групі за чітко визначеною схемою: поки один зброєний фігурант заходив у заклад, двоє інших у цей час чатували надворі. Після скоєння злочину вони розходилися у різні сторони, аби кримінальну трійцю не зафіксували разом камери відеоспостереження.

Прикмети розшукуваних осіб:

1. Вік 30-35 років, зріст – 180-185 см. Худорлявий, із короткою зачіскою. Може бути одягнений у спортивну куртку із темними смужками вздовж рукавів і вставками на грудях, сині джинси, темне взуття. На голові – сіра панама з червоним та білим обідками.

На изображении может находиться: 1 человек, стоит и на улице

2. Вік 40-45 років, зріст – 175-180 см. Середньої тілобудови, темне коротке волосся із лобними залисинами, смуглявий. Може бути одягнений у темно-синю футболку, темні штани та взуття. Із собою може мати чорну спортивну кофту.

На изображении может находиться: 2 человека

3. Вік 40-45 років, зріст – 180-185 см.  Міцної статури, лисий. Може бути одягнений у чорну футболку із буквою «В» білого кольору на грудях, темні штани та взуття.

Нет описания фото.

Якщо ви маєте будь-яку інформацію, яка допоможе розшукати цих осіб, просимо телефонувати за номерами 066-093-85-04 або 102. За допомогу у встановленні місцезнаходження розшукуваних гарантована винагорода —  100 тисяч гривень.

Відділ комунікації поліції Києва

Читайте также: