Поліція Закарпаття викрила злочинну групу, яка виготвляла та збувала фальсифіковану побутову хімію

Детективи слідчого управління поліції Закарпаття, спільно з працівниками відділу протидії кіберзлочинам та Управління карного розшуку, за процесуального керівництва прокуратури, припинили злочинну діяльність організованої групи осіб, які займались виготовленням та збутом фальсифікованої побутової хімії.

Мережа підпільних спеціально обладнаних цехів функціонувала у двох райцентрах Закарпаття – містах Виноградів та Хуст, за різними локаціями. З лютого 2020 року поліцейські документують незаконну діяльність організованої групи.

На сьогодні встановлено, що п’ятеро чоловіків, які залучили до «бізнесу» членів своїх родин, організували виробництво фальсифікованої продукції. Вони закуповували сипучі та рідкі суміші невідомого прального порошку, тару для пакування, а також етикетки з відповідними логотипами відомих у світі торгівельних марок. В подальшому, після фасування, готовий до продажу товар реалізовували як продукцію відомого виробника за цінами суттєво нижчими за ринкові.

Збували свою продукцію закарпатці через Інтернет-магазини та інші майданчики з продажу товарів у соцмережах, часто змінюючи контактні номери телефонів. Виготовлений на Закарпатті пральний порошок, оптовими партіями відправляли у всі області України.

24 липня детективи поліції Закарпаття, за процесуального керівництва прокуратури, та за силової підтримки роти поліції особливого призначення, провели понад 20 санкцінованих судом обшуків – за місцем проживання фігурантів справи, розташування складських приміщень, цехів з виробництва фальсифікату та їхніх автомобілів. Під час слідчих дій поліцейські виявили велику кількість сировини, готової до продажу продукції та обладнання (тару, етикетки, інструменти), яке використовувалось для виготовлення побутової хімії з різними логотипами.

Кримінальне провадження розслідується за ч.3 ст.229 Кримінального кодексу України, йдеться про незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару, вчинене організованою групою.
Наразі усіх учасників та організатора злочинної групи встановлено. Всю підпільну продукцію та обладнання для її виготовлення слідчі вилучили в якості речових доказів у справі. Досудове розслідування триває.

Поліція Закарпатської області

Читайте также: