Посадовців Фонду держмайна перевіряють на причетність до незаконної приватизації об’єкта критичної інфраструктури (відео)

Оперативники ДБР перевіряють причетність посадових осіб Фонду державного майна України до незаконної приватизації об’єкта критичної інфраструктури країни.

У межах досудового розслідування працівники ДБР перевіряють інформацію щодо незаконної приватизації стратегічного підприємства на Черкащині. Пакет акцій державного підприємства заплановано продати на аукціоні за значно нижчою ціною, ніж його ринкова вартість – приблизно 6 млрд гривень.

https://dbr.gov.ua/assets/cache/images/2021/09.2021/dbr-pereviryae-prichetnist-posadovih-osib-fdmu-do-nezakonnoi-privatizacii-obektu-kritichnoi-infrastrukturi-ukraini-400x250-0c6.jpeg

Через таку приватизацію держава також щорічно недотримувала б щонайменше 180 млн гривень гарантованого прибутку.

Посадовці ФДМУ, незважаючи на застереження від правоохоронних та державних органів влади, продовжували підготовку до приватизації стратегічного підприємства.

Під час проведеyня оперативно-слідчих заходів працівники ДБР вилучили документи, що підтверджують протиправну діяльність представників Фонду.

Досудове розслідування триває.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

ДБР

Читайте также: