Посадовцям окупаційних адміністрацій міст в Луганській області повідомлено про підозру та оголошено у розшук

За процесуального керівництва прокурорів управління нагляду у кримінальних  провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного  конфлікту,  прокуратури Луганської області двом посадовцям окупаційних адміністрації,  підконтрольних Російської Федерації, в Луганській області заочно повідомлено  про підозру у вчиненні умисних дій з метою насильницької зміни, повалення  конституційного ладу та захоплення державної влади, порушення  територіальної цілісності і недоторканності України (ч.1 ст. 109, ч. 2 ст.110 КК  України).

За даними слідства, у січні 2015 року мешканці Луганщини надали згоду на  призначення себе на посади так званих «заступника голови адміністрації міста  Брянка ЛНР» та «заступника голови адміністрації міста Краснодон та  Краснодонського району ЛНР». У складі органів виконавчої влади вони свідомо  вчиняють дії на підтримку окупаційного режиму частини Луганської області та  функціонування самопроголошеної «ЛНР».

На сьогодні підозрювані координують діяльність структурних підрозділів  підконтрольних РФ адміністрацій, організовують виконання та розповсюдження  на непідконтрольній органам державної влади території юридично нікчемних  законодавчих та нормативно-правових актів так званої «ЛНР».

Оскільки псевдопосадовці переховуються від органів слідства з метою ухилення  від кримінальної відповідальності, їх оголошено у розшук.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими  Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях.​

​Прес-служба прокуратури Луганської області 

Читайте также: