Працівницю ломбарду викрили у заволодінні грошима кредитної установи

Фігурантка мала доступ до внутрішніх баз, створювала фіктивні договори на видачу готівки, які насправді з позичальниками не укладалися. Наразі правопорушниці оголошено про підозру. Їй загрожує до шести років ув’язнення.

Працівники кіберполіції спільно зі слідчими поліції Одещини за процесуального керівництва прокуратури викрили місцеву мешканку у привласненні грошей ломбарду.

Кіберполіція встановила, що фігурантка, маючи доступ до внутрішньої бази даних ломбарду, внесла неправдиві відомості що до видачі грошових коштів з каси фінансової установи.

Товариство провело інвентаризацію, в ході якої виявило нестачу предметів застави.

Правопорушниця під своїм логіном та паролем створювала фіктивні договори на видачу готівки, які насправді з позичальниками не укладалися.

Жінці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в комп’ютерах, автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України. Їй загрожує до шести років ув’язнення.

Департамент кіберполіції Національної поліції України

Читайте также: